اختصاص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان با دستور رئیس جمهور، برای مردم کم نخواهیم گذاشت

به گزارش سفر به ترکیه، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اختصاص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه پزشکی با دستور رئیس جمهور اطلاع داد.

اختصاص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان با دستور رئیس جمهور، برای مردم کم نخواهیم گذاشت

به گزارش سفر به ترکیه، دکتر سیدحسن هاشمی بعدازظهر روز گذشته 15 شهریورماه در حاشیه افتتاح پروژه های دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جمع سفر به ترکیه اظهارکرد: این مبلغ ویژه مراکز دولتی بوده که با توجه به نوسانات ارزی با قیمت 4200 تومان به حوزه سلامت و درمان تخصیص داده گردیده است.

وی ادامه داد: به صورت کلی در شرق کشور بخصوص استان های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی اقدامات خوبی در حوزه درمان انجام شده که مورد رضایت مردم است.

هاشمی با بیان اینکه صرفه جویی اولویت اول وزارت بهداشت است، توضیح داد: سعی نموده ایم هزینه های اضافی را کم کنیم با این شرط که خدمات کاهش پیدا نکند که در این خصوص مردم شاهد اقدامات خوبی هستند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی اقلام و اقدامات که در پوشش بیمه اضافه بودند و در صورت حذف برای مردم ایجاد مشکل نمی کرد را حذف نموده ایم.

وی افزود: هم پوشانی بیمه ها نیز انجام شده و امروز هر نفر فقط یک دفترچه بیمه دارد.

وزیر بهداشت تاکید نمود: در هر شرایطی که قرار بگیریم خدمات ما کاهش پیدا نخواهد کرد، چراکه ما این شایط سخت را پذیرفته ایم و برای مردم کم نخواهیم گذاشت.

به گزارش سفر به ترکیه، افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، کلینک تشخیص و غربالگری سرطان و ساختمان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و کلنگ زنی بخش جراحی قلب باز، آنژیوگرافی و بخش سوختگی بیمارستان علامه بهلول گنابادی با اعتبار 270 میلیارد ریال و نیز رونمایی از تمبر اورژانس هوایی از جمله برنامه های سومین سفر دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان گناباد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اختصاص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان با دستور رئیس جمهور، برای مردم کم نخواهیم گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان با دستور رئیس جمهور، برای مردم کم نخواهیم گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید