افزایشی در قیمت آب نخواهیم داشت

به گزارش سفر به ترکیه، معاون آب و آبفای وزارت نیرو از توسعه تاسیسات آب شیرین کن برای تامین آب مورد احتیاج در کشور اطلاع داد و گفت: سال جاری افزایشی در قیمت آب نخواهیم داشت.

افزایشی در قیمت آب نخواهیم داشت

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، قاسم تقی زاده خامسی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر گفت: در راستای تامین آب مورد احتیاج در استان بوشهر راه حل های مختلفی استفاده شده است و طرح های مهمی در دست اجرا است.

وی از کوشش ویژه برای تسریع در اجرای طرح های حوزه آب اطلاع داد و اعلام کرد: کوشش می گردد که با تکمیل طرح های مد نظر، شاهد کاهش مسائل و دغدغه های مردم برای تامین آب مورد احتیاج باشیم.

معاون آب و آبفای وزارت نیرو از افتتاح چند طرح آب در شهرستان دشتستان اطلاع داد و افزود: در استان بوشهر هشت سد در دست ساخت است که کوشش می گردد طبق برنامه زمان بندی اجرا و تکمیل شوند.

وی با بیان اینکه وابستگی آب استان بوشهر به استان های همجوار باید رفع گردد، توضیح داد: باید منابع آب آشامیدنی استان بوشهر در داخل استان مستقر شوند تا این استان به دیگر استان ها وابسته نباشد.

تقی زاده خامسی از حمایت ویژه وزارت نیرو از طرح های شیرین سازی آب دریا اطلاع داد و گفت: یکی از مسائل مهم برای تامین آب آشامیدنی و حل مسائل صنایع آب بر، توسعه تاسیسات آبشیرین کن است.

وی با اشاره به وضعیت پیش بینی های انجام شده برای بارندگی در امسال گفت: بارش در فصل پاییز امسال در بعضی نقاط بالاتر از نرمال و بعضی نقاط هم در حد نرمال خواهد بود، ولی با توجه به اقلیم کشور نباید شاهد پرمصرفی باشیم.

معاون آب و آبفای وزارت نیرو از تکمیل 17 سد و آبگیری 18 سد در دولت دوازدهم اطلاع داد و اضافه نمود: امسال افزایشی در قیمت آب مصرفی صورت نمی گیرد و باید مردم الگوی مصرف را رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایشی در قیمت آب نخواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایشی در قیمت آب نخواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید