بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ

به گزارش سفر به ترکیه، فرماندار قم در حاشیه بازدید از کشتارگاه مرغ بهاران قم گفت: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع با قیمت بالاتر از نرخ مصوب (کمیسیون تنظیم بازار) ممنوع است و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ

به گزارش سفر به ترکیه، در پی کمبود مرغ در قم و تشکیل صف در محل های عرضه مرغُ شب گذشته فرماندار قم، مرتضی حیدری همراه با هیاتی شامل مدیرکل دامپزشکی استان قم، معاون بهبود تولیدات دامنی جهاد کشاوری، معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت، معاونان فرماندار، ناظران بهداشت و جمعی از سفر به ترکیه از کشتارگاه صنعتی بهاران قم بازدید کرد.

در این بازدید که به مدت 3 ساعت به طول انجامید، فرماندار قم و همراهان از فرایند کشتار، استحصال، تولید، بسته بندی، نگهداری، ذخیره سازی و حمل نقل بازدید کردند و فرایند انجام امور را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

مرتضی حیدری در جمع سفر به ترکیه، به تدابیر اتخاذ شده برای توزیع مرغ و رساندن آن به دست مصرف کننده اشاره کرد و گفت: کلیه دستگاه های اجرایی مسئول برای تامین و توزیع مرغ گرم در این ایام تا رسیدن به دست مصرف کننده اهتمام ویژه ای دارند و این فرایند به طور دائم در رصد مسئولین است.

رئیس کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی شهرستان قم اضافه کرد: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع با قیمت بالاتر از نرخ مصوب (کمیسیون تنظیم بازار) ممنوع است و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

حیدری شرح داد: مجموعه های بازرسی و نظارتی باید با دقت بیشتر بر نحوه توزیع این محصول نظارت کرده و گزارشات مربوط به این موضوع را در اسرع وقت پیگیری کند.

فرماندار قم همچنین از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی مرغ نیز که در این ایام با توجه به نوسانات بازار زحمات زیادی را متحمل شدند، تشکر و قدردانی کرد.

در این بازدید مقرر شد تا کمیسیونی متشکل از دستگاه های نظارتی و تولیدی تشکیل شده و آمار مرغ گرم تحویل گرفته شده از کشتارگاه و محل های توزیع و نحوه توزیع مورد نظارت دائمی قرار گیرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید