برانکو یکی از گزینه های جانشینی امیر قلعه نویی است

به گزارش سفر به ترکیه، علی پزشک درباره مطرح شدن نام برانکو ایوانکوویچ برای راهنمایی تیم سپاهان گفت: چیزی که باید درباره آن صحبت کنیم این است که با استعفای امیر قلعه نویی حدس ها ادامه دارد و گزینه هایی هم مطرح می نمایند. علاقه ای ندارم الان به این موضوع بپردازم ولی کار کردن با باشگاه سپاهان که در سطح استاندارد اروپا در ایران است می تواند فرصت طلایی برای مربیان ایرانی و خارجی باشد. پیشنهادات زیادی از مربیان مختلف به باشگاه رسیده است.

برانکو یکی از گزینه های جانشینی امیر قلعه نویی است

سخنگوی باشگاه سپاهان درباره اینکه گفته می گردد این باشگاه برای برانکو در اصفهان هتل هم گرفته است، توضیح داد: بحث هتل را تایید نمی کنم ولی گزینه های ما متنوع و از طیف های مختلف داخلی و خارجی هستند. در حال آنالیز هستیم. می خواهیم انتخاب خوبی داشته باشیم تا فصل بعد نتیجه بگیریم و دل طرفداران را شاد کنیم. باید با تفکر در فرصت مناسب اقدام کنیم.

پزشک با تاکید بر اینکه گزینه بودن برانکو ایوانکوویچ را تکذیب نمی نماید، یادآور شد: برانکوجزو گزینه های ما هست ولی اینکه با وی به تفاهم برسیم یا نه معین نیست. شما چرا فقط از برانکو اسم می برید؟ما 10 گزینه داریم. اینکه با کدام یک به تفاهم برسیم معین نیست.

وی که با شبکه خبر تبادل نظر می کرد، در مورد مسائل اقتصادی باشگاه ها و اینکه انتخاب یک مربی در حد برانکو با چه معیاری صورت می گیرد، اظهار کرد: باشگاه سپاهان استراتژی و برنامه ریزی دارد. موید حرف ما این است که امروز یک ریال و یک دلار هم به بازیکنان خارجی و داخلی بدهکار نیستیم.

سخنگوی باشگاه سپاهان در مورد اینکه این باشگاه از یک منبع پولی که به صنایع فولاد متصل است، ارتزاق می نماید گفت: برای تیم های دیگر هم هست که از بودجه های دولتی استفاده می نمایند. مهم این است اگر باشگاهی از منابعی مصرف می نماید، نتیجه بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برانکو یکی از گزینه های جانشینی امیر قلعه نویی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو یکی از گزینه های جانشینی امیر قلعه نویی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید