برگزاری نشست تخصصی ابعاد واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، غیبت دایی، فتحی و پروین و حضور افتخاری

به گزارش سفر به ترکیه، در نشست تخصصی آنالیز ابعاد واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، رئیس سازمان خصوصی شرایط جدیدی از مزایده استقلال و پرسپولیس را خاطرنشان کرد.

برگزاری نشست تخصصی ابعاد واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، غیبت دایی، فتحی و پروین و حضور افتخاری

به گزارش خبرنگار ورزشی سفر به ترکیه ، نشست تخصصی آنالیز ابعاد واگذاری استقلال و پرسپولیس امروز (یکشنبه) با حضور مسئولان وزارت صنایع و معدن و کشاورزی، اتاق بازرگانی، سازمان خصوصی سازی و پیشکسوتان فوتبال کشورمان از ساعت 15 در محل اتاق بازرگانی برگزار گردید.

در این نشست، افرادی چون اشرف پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی، ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس، محمود اسلامیان، اصغر حاجیلو، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال، افشین پیروانی، کاظم اولیائی، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال، سید رضا افتخاری و ... حضور داشتند. چهره های مطرح مانند علی پروین، علی دایی، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال، غایب بودند.

پوری حسینی در حاشیه نشست، در خصوص مزایده استقلال و پرسپولیس در به بخش خصوصی در گذشته صحبت های خاص و جالبی برای حاضران کرد. پوری حسینی در ادامه نشست در خصوص بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اظهار داشت حضور در مزایده فقط ملزم به ارائه پیشنهاد از سوی پیشکسوتان و یا طرفداران نیست و هرکسی که توان خرید استقلال و پرسپولیس را دارد، می تواند در مزایده شرکت کند.

محمود اسلامیان نیز در حاشیه های صحبت خود به بحث حق پخش فوتبال اشاره و از صداوسیما انتقاد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری نشست تخصصی ابعاد واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، غیبت دایی، فتحی و پروین و حضور افتخاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست تخصصی ابعاد واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی، غیبت دایی، فتحی و پروین و حضور افتخاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید