تغییر کاربری سینمای حوزه هنری تکذیب شد

به گزارش سفر به ترکیه، تهران (پانا) - خبر تغییرکاربری سینما تکذیب و اعلام شد هیچ گونه درخواستی از سوی حوزه هنری برای تغییر کاربری سینمایی ارائه نشده است.

تغییر کاربری سینمای حوزه هنری تکذیب شد

به گزارش سفر به ترکیه، در پی انتشار برخی اخبار غیررسمی درخصوص تغییر کاربری سینمای متعلق به حوزه هنری، بدین وسیله این اخبار تکذیب و اعلام می شود هیچ گونه درخواستی از سوی حوزه هنری برای تغییر کاربری سینمایی ارائه نشده است. بلکه به عکس موسسه بهمن سبز به عنوان بازوی سینماداری این نهاد با بازسازی و توسعه بیش از 30 سینمای ماندگار به احیای این هنر کمک کرده است.

حوزه هنری همانگونه که طی یک سال گذشته با روشن نگه داشتن چراغ سینما های خود در سخت ترین شرایط علیرغم تعطیلی سینما های بخش خصوصی، عدم توقف چرخه اکران با تأمین و پخش فیلم های جدید، اقدامات صنفی بسیار با مکاتبات و طرح مطالبات سینماداران در جلب حمایت دولت و ستاد ملی کرونا برای بازگشایی و تغییر گروه شغلی سینما، تسویه دیون صاحبان فیلم ها از فروش سال گذشته، نمایش عمومی فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است برای تزریق روح تازه به سینما و زمینه سازی و میزبانی خود با 25 سینما در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر انجام داد احیای سینما را از اولویت های مهم این نهاد فرهنگی می داند، در ادامه نیز تلاش خود را برای بازگشت رونق به سینما خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تغییر کاربری سینمای حوزه هنری تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر کاربری سینمای حوزه هنری تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید