جزئیات حادثه انفجار گاز و سوختگی دو نفر در بخش دیشموک

به گزارش سفر به ترکیه، رئیس اداره شرکت گاز شهرستان کهگیلویه جزئیات تازه از حادثه انفجار گاز در بخش دیشموک این شهرستان را تشریح کرد.

جزئیات حادثه انفجار گاز و سوختگی دو نفر در بخش دیشموک

مسلم اکوانیان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، اضافه نمود: روز یکشنبه، 31 شهریورماه حدود ساعت 14 خبری مبنی بر سوراخ شدن یک علمک و شلعه ور شدن آن داده شد.

وی اظهارکرد: طبق شواهد، صاحبخانه کنار علمک اقدام به روشن کردن شعله و ذغال نموده بود که همین موضوع باعث نرم شدن لوله پلی اتیلن علمک شد.

رئیس اداره شرکت گاز شهرستان کهگیلویه توضیح داد: به دلیل نرم شدن لوله پلی اتیلن، فشار گاز به بیرون و شعله رسید و علمک شعله ور شد.

اکوانیان با بیان اینکه بلافاصله شیرهای لازم بسته و حادثه کنترل شد، بیان نمود: کسی بر اثر حادثه شعله گاز باشد آسیب ندید، اما یک نفر برای برداشتن وسیله نقلیه خود عجله نموده بود که زمین خورد و آسیب جدی ندید.

لازم به ذکر است که پیش از این در فضای مجازی و بعضی رسانه های محلی اعلام شد که ساعت 13 روز یکشنبه لوله گاز یک منزل مسکونی واقع در خیابان شریعتی شهر دیشموک بر اثر ضعیف بودن جنس لوله از زیر علمک ترکید و این حادثه که صدای مهیبی به همراه داشت موجب زخمی شدن و سوختگی دو نفر شد که به صورت سرپایی مداوا شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جزئیات حادثه انفجار گاز و سوختگی دو نفر در بخش دیشموک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حادثه انفجار گاز و سوختگی دو نفر در بخش دیشموک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید