جلوگیری از فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در لیسار تالش

به گزارش سفر به ترکیه، رئیس دفتر آنالیز و همکاری اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی گیلان گفت: اجرای هرگونه تور زیارتی داخلی به مقاصد اماکن مقدس صرفاً به وسیله دفاتر خدمات مسافرتی دارای بند ب و تورهای زیارتی عتبات عالیات نیز از سوی دفاتر دارای مجوز از سازمان حج و زیارت بند پ امکان پذیر است.

جلوگیری از فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در لیسار تالش

به گزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی گیلان، روزبه آلیانی روز دوشنبه 13 مرداد 99 با اعلام خبر جلوگیری از فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در لیسار تالش گفت: طی رصد فعالیت افراد و گروه های غیر مجاز در فضای مجازی، از فعالیت این دفتر که بدون اخذ مجوز اقدام به تبلیغ و اجرای تورهای گردشگری به ویژه مشهد مقدس می کرد، به وسیله مراجع قضایی جلوگیری به عمل آمد.

او در ادامه توضیح داد: اجرای هرگونه تور زیارتی داخلی به مقاصد اماکن مقدس صرفاً به وسیله دفاتر خدمات مسافرتی دارای بند ب صورت می گیرد، مردم و زائران از اعتماد به افرادی که بدون هیچ استانداردی اقدام به تبلیغ این گونه تورها می نمایند خودداری نمایند.

رئیس دفتر آنالیز و همکاری اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی گیلان با اشاره به متقاضیان زیارت عتبات عالیات اظهار داشت: آن دسته از متقاضیان زیارت عتبات عالیات نیز باید برای ثبت نام و استفاده از خدمات قانونی به دفاتر دارای مجوز از سازمان حج و زیارت بند پ مراجعه نمایند.

او با اشاره به شکایات متعدد دریافتی، از گردشگران و زائران خواست در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات غیرقانونی، موارد را به مراجع ذی صلاح اطلاع دهند.

منبع: میراث آریا

به "جلوگیری از فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در لیسار تالش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در لیسار تالش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید