حذف نام سه بازیکن از فهرست رئال مادرید برای مصاف با وایادولید

به گزارش سفر به ترکیه، زین الدین زیدان نام سه بازیکنش را در فهرست رئال مادرید برای بازی کهکشانی ها در هفته دوم لالیگا قرار نداد.

حذف نام سه بازیکن از فهرست رئال مادرید برای مصاف با وایادولید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آس، فهرست 19 نفره تیم فوتبال رئال مادرید برای مصاف خانگی امشب (شنبه) این تیم مقابل وایادولید در هفته دوم لالیگا اعلام شد که در این فهرست نام سه بازیکن به چشم نمی خورد ماریانو دیاس، فرلان مندی و آلوارو آدریوسولا.

ماریانو مهاجمی است که رئال مادرید او را در فهرست بازیکنان مازاد و فروشی قرار داده است اما هیچ پیشنهاد مهمی برای او به تیم پایتخت اسپانیا ارائه نشده است. آدریوسولا هم پس از آنکه در هفته اول لیگ نمایش نه چندان جالبی ارائه نکرد، از چشم زیدان افتاده است. سومین بازیکن هم مندی است که ظاهراً هنوز مصدومیتش به طور کامل برطرف نشده است.

علاوه بر این سه نفر، ادن ازار و براهیم دیاس هم به دلیل مصدومیت در این بازی حضور ندارند. ضمن اینکه مارکو آسنسیو هم که از مدتی پیش به جهان پارگی رباط صلیبی اش برای مدت طولانی خانه نشین شده است. در همین حال لوکا مودریچ هم به دلیل اخراج شدن در بازی هفته گذشته کهکشانی ها در لیست بازیکنان رئال مادرید جایی ندارد و به این ترتیب انتظار می رود که خامس رودریگس بعد از 826 روز از انجام آخرین بازی اش برای سفیدپوشان پایتخت اسپانیا دوباره به ترکیب این تیم برگردد.

رئال مادرید با فهرستی متشکل از کورتوا، کیلور ناواس، آلتوبه، کارواخال، میلیتائو، واران، راموس، ناچو، مارسلو، کروس، کاسمیرو، والورده، خامس، ایسکو، بنزما، بیل، لوکاس واسکز، وینیسیوس و یوویچ برای بازی دوم خود در فصل جدید لالیگا مقابل وایادولید آماده می گردد.

رئال مادرید از ساعت 19:30 به وقت تهران در استادیوم سانتیاگو برنابئو به مصاف وایادولید می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حذف نام سه بازیکن از فهرست رئال مادرید برای مصاف با وایادولید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف نام سه بازیکن از فهرست رئال مادرید برای مصاف با وایادولید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید