خصوصی سازی به عدالت اجتماعی تبدیل گردد

به گزارش سفر به ترکیه، نصرالله دریابیگی عصر پنجشنبه در مراسم سالگرد مرحوم فرامرز درخشنده سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا در مازندران در مسجد الرسول ساری اضافه کرد: کوشش برای دفاع از مظلومان حوزه کارگری باید در دستور کار همگان باشد.

خصوصی سازی به عدالت اجتماعی تبدیل گردد

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگراستان مازندران با بیان اینکه باید خصوصی سازی به عدالت اجتماعی مبدل گردد تا کارگران به نان و نوایی برسند؛ گفت: خصوصی سازی فراوری ثروت، کوتاه شدن فاصله بین فقر و غنا، اداره کشور به دست مردم، کوچک کردن دولت، مهم شدن مردم و تقسیم عادلانه ثروت است.

دریابیگی اضافه کرد: در خصوصی سازی، کارگران باید در سهام و اداره کشور سهیم باشند و اگر دلسوزانه، صادقانه و بدون منافع شخصی این مهم انجام گردد؛ می توان امیدوار بود و ما از درد دردمندان و کارگران غافل نیستین و دغدغه مهم آقای درخشنده هم برطرف تبعیض و حمایت از کارگران و محرومان بود.

وی بیان داشت: زندگی با آرامش برای بازنشستگان و کارگران در دستور کار آقای درخشنده بود و شرافت قلم را نگه داشت و خصوصی سازی که به کاهش فقر و غنا برسد از آرزوهایش بود.

حیدری مدیرعامل خبرگزاری ایلنا نیز با بیان اینکه مرحوم درخشنده سرپرست فقید روزنامه و خبرگزاری ایلنا به خوبی ازعهده وظیفه خطیر برآمدند اضافه کرد: در این روزگار سخت معیشتی باید با صداقت این مسیر را ادامه داد و به عنوان یک مسلمان وظایف دینی را در دستور کار داشته باشیم.

وی گفت: کارهای مهمی در زمان حیات آقای درخشنده برای احقاق حق مظلومان و کارگران انجام شد و باید در ادامه راه با قوت ادامه یابد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خصوصی سازی به عدالت اجتماعی تبدیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی سازی به عدالت اجتماعی تبدیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید