خطوط مرزی اربعین توسط نیروهای ارتش پایش می گردد

به گزارش سفر به ترکیه، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت: تمام خطوط مرزی برای تامین زائران اربعین توسط نیروهای ارتش با روش های مختلف پایش و رصد می گردد.

خطوط مرزی اربعین توسط نیروهای ارتش پایش می گردد

به گزارش ایرنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری در بازدید از بخش های مختلف پایانه مرزی مهران و آنالیز زیرساخت های اربعین در این پایانه گفت: در اربعین سال جاری پایش و کنترل مرزها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین ارتش انجام می گیرد.

وی اضافه نمود: برای ایام اربعین با توجه به حساسیت موضوع توجه بیشتری از سوی ارتش به مرزها می گردد و علاوه بر بحث تامین امنیت، ارتش جمهوری اسلامی در بخش های مختلف از جمله راه اندازی موکب، بیمارستان صحرایی و... به زائران اربعین در پایانه های مرزی خدمات رسانی می نماید.

امیر سیاری در ادامه سفر خود در منطقه مرزی دهلران نیز ضمن آنالیز میزان آمادگی یگان های رزمی و پشتیبانی رزمی مستقر در خطوط صفر مرزی از آمادگی بالا و توان رزمی نیروهای حاضر در این منطقه ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان مرزی مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.

پیش بینی می گردد در ایام اربعین سال جاری 70 درصد از مجموع زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب نمایند و هم اکنون به طور معمول در این ایام روزانه بیش از 50 هزار نفر از مرز مهران راهی عتبات عالیات می شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "خطوط مرزی اربعین توسط نیروهای ارتش پایش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطوط مرزی اربعین توسط نیروهای ارتش پایش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید