دلفی: قول می دهم ازبکستان را شکست دهیم، مجیدی مرا می شناخت!

به گزارش سفر به ترکیه، یونس دلفی، بازیکن تیم فوتبال امید ایران گفت که سرمربی پیشین این تیم، او را به خوبی می شناخت.

دلفی: قول می دهم ازبکستان را شکست دهیم، مجیدی مرا می شناخت!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یونس دلفی درخصوص اردوی تیم فوتبال امید ایران که از روز گذشته (دوشنبه) شروع شده، گفت: من امروز به اردوی تیم اضافه شدم و به دلیل شخصی نتوانستم روز گذشته در تمرینات حاضر باشم. همه بازیکنان با روحیه و سرحال تمرین می نمایند و امکانات خوبی فراهم شده است. احتیاج به حمایت داریم تا جلو برویم. خیلی وقت است که با این بازیکنان کنار هم کار کردیم، با هم هماهنگ هستیم و از یکدیگر شناخت داریم.

بازیکن ایرانی تیم شارلوای بلژیک درخصوص اینکه در ترکیب اصلی این تیم قرار ندارد، گفت: به خاطر مصدومیت ابتدای فصل در تیم بازی نمی کنم. اول فصل بدشانسی آوردم و با مصدومیتی که داشتم، شانس بازی در ترکیب ثابت تیم از ابتدای فصل را از دست دادم. امیدوارم در آینده بتوانم در ترکیب شارلوا به میدان بروم.

دلفی درباره انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی جدید امیدهای ایران گفت: خیلی وقت است که با او کار می کنیم. ما و استیلی نسبت به یکدیگر کامل داریم و او خیلی می تواند به تیم یاری کند. استیلی از لحاظ دانش و نظم، سطح بسیار بالایی دارد.

وی درخصوص اینکه گفته شد فرهاد مجیدی ببعضی بازیکنان تیم امید را نمی شناخت، در پاسخ به این پرسش که آیا سرمربی پیشین تیم امید او را می شناخت یا خیر، گفت: نمی دانم موضوع چیست، اما با اینکه در یک اردو با مجیدی کار کردم و تنها برای بازی ها به ایران می آمدم، او مرا می شناخت.

بازیکن تیم امید ایران درخصوص دعوت امید نورافکن به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان توضیح داد: این موضوع باعث شد بچه ها محکم و با روحیه مضاعفی تمرین نمایند و اکنون برای رسیدن به تیم ملی کوشش می نمایند. ویلموتس به همه بازیکنان بها می دهد و می بینیم بعضی بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت می نماید که سابقه دعوت به این تیم را نداشته اند. این برای همه بازیکنان شادمان نماینده است.

دلفی درمورد همگروهی امیدهای کشورمان با تیم های کره جنوبی، چین و ازبکستان گفت: گروه ما خیلی سخت است. با بعضی تیم های قدرتمند بازی کردیم و قول می دهم ازبکستان را شکست می دهیم. در دیدارهای محبت آمیز ای که با این تیم داشتیم، با یکدیگر هماهنگ نبودیم و نظمی نداشتیم. کوشش می کنیم با یاری کادر فنی و بازیکنان، به المپیک 2020 صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلفی: قول می دهم ازبکستان را شکست دهیم، مجیدی مرا می شناخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلفی: قول می دهم ازبکستان را شکست دهیم، مجیدی مرا می شناخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید