رسوایی اخلاقی علت اصلی طلاق ثروتمندترین زوج سیلیکون ولی است؟ ، ارتباط مخفیانه جف بزوس و هنرمند 49 ساله فاش شد

به گزارش سفر به ترکیه، به نظر می رسد بالاخره علت طلاق قریب الوقوع ثروتمندترین زوج سیلیکون ولی معین شده است و این علت چیزی نیست جز خیانت جف بزوس به همسرش و ارتباط او با لورن وندی سانچز؛ بازیگر و مجری 49 ساله.

رسوایی اخلاقی علت اصلی طلاق ثروتمندترین زوج سیلیکون ولی است؟ ، ارتباط مخفیانه جف بزوس و هنرمند 49 ساله فاش شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شاید این یک حقیقت تلخ و بسیار مضحک باشد که مدیر یکی از بزرگ ترین غول های خرده فروشی آنلاین دنیا، قربانی فناوری شده است. درواقع راز روابط او با یک چهره هنری به خاطر شبکه های اجتماعی و تماس های تکنولوژیک افشا شده و زندگی مشترکش نیز متلاشی شده است.

افراد ثروتمند اغلب هدف هکرها و رقبای خود هستند، بنابراین همیشه توصیه می گردد این افراد در ارسال پیغام ها در شبکه های اجتماعی، برقراری ارتباط و چت کردن رعایت احتیاط را انجام دهند اما باز هم محتمل است متن پیغام هایی از افراد مشهور افشا گردد که حتی یک زندگی را نابود کند و این همان اتفاقی است که برای جف بزوس و همسرش اتفاق افتاده است.

نکته جالب این است که مدیران ارشد شرکت ها، میلیاردرها و سرمایه داران رسانه ای اغلب از بهترین تکنولوژی ها، خدمات و مشاورین استفاده می نمایند تا مکالمات خصوصی خود را خصوصی نگه دارند.جف بزوس همه این سه تکنیک را در اختیار دارد و ظاهرا باز هم قربانی پیغام های متنی خصوصی شده است.

بزوس و همسرش مکنزی روز چهارشنبه اعلام کردند که پس از 25 سال زندگی مشترک طلاق می گیرند. کمی بعد، محتوای پیغامهای متنی خصوصی بزوس در فضای مجازی پخش شد که نشان می داد بزوس با لورن سانچز در ارتباط بوده و البته این ارتباط چیزی فراتر از یک ارتباط ساده بوده است.

سخنگوی آمازون در مورد این داستان تا کنون اظهار نظر ننموده است و تنها به این نکته اشاره نموده که : جف همچنان روی تمام ابعاد آمازون متمرکز و مشغول به کار است.

منبع: انتخاب

به "رسوایی اخلاقی علت اصلی طلاق ثروتمندترین زوج سیلیکون ولی است؟ ، ارتباط مخفیانه جف بزوس و هنرمند 49 ساله فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسوایی اخلاقی علت اصلی طلاق ثروتمندترین زوج سیلیکون ولی است؟ ، ارتباط مخفیانه جف بزوس و هنرمند 49 ساله فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید