رضا یزدانی گذرنامه اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی رود

به گزارش سفر به ترکیه، دارنده دو مدال طلا و دو برنز دنیا پاسپورتش را در اختیار فدراسیون کشتی قرار نداد تا احتمال انصراف او از حضور در جام بین المللی مدوید بیش از پیش تقویت گردد.

رضا یزدانی گذرنامه اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی رود

به گزارش خبرنگار ورزشی سفر به ترکیه، داستان بازگشت رضا یزدانی به تیم ملی، رفته رفته به ماجرایی ناتمام و جالب تبدیل می گردد. در حالی که فدراسیون کشتی به او فرصت داده بود که در جام دیمیتری کرکین روی تشک برود تا پس از دو سال دوری از میدان، خودش را محک بزند او از طریق هیئت کشتی استان مازندران به فدراسیون خبر داد که قصد حضور در این جام را ندارد.

بعدها مربیان مازندرانی اعلام کردند که یزدانی می خواسته با حضور در بازی های آسیایی 2018 و کسب چهارمین مدال طلایش در این رقابت ها، رکورددار گردد و با توجه به اینکه پیش از این رقابت ها تورنمنتی برای او در نظر گرفته نشد، ظاهرا سال جاری قصد حضور در تیم ملی را ندارد.

در حالی که جام مدوید آخرین تورنمنت بین المللی پیش از جهانی برای ملی پوشان ایران محسوب می گردد، نام او در بین نفرات اعزامی به این مسابقات نهاده شد اما رضا یزدانی گذرنامه اش را در اختیار فدراسیون کشتی قرار نداده و این امر را می گردد به منزله انصراف او از جام مدوید و به تبع آن عدم شرکت در مسابقات جهانی 2018 بوداپست تلقی کرد.

جام مدوید روزهای 23، 24 و 25 شهریور ماه در روسیه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضا یزدانی گذرنامه اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا یزدانی گذرنامه اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید