رژیم بحرین همه درها را بست، پیروزی نزدیک است

به گزارش سفر به ترکیه ، عَلیا رضی همسر شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق در مصاحبه با یونیوز گفت: حکومت بحرین با صدور حکم حبس ابد علیه شیخ تمامی درهای منتهی به حل و راه های ارتباط با مخالفانش را بست، آنچه حکومت می خواهد حذف مرد صلح، اصلاحات و اعتدال از صحنه سیاسی بحرین است. وی اشاره نمود مسوولان بحرینی تمامی عرصه های کار سیاسی مسالمت آمیز را به وسیله انحلال جمعیت های معارض و زندانی کردن رهبرانشان بسته است.

رژیم بحرین همه درها را بست، پیروزی نزدیک است

علیا رضی اضافه کرد: هر آنچه بر ما و دیگر خانواده های بحرینی می آید - خانواده هایی که یا شهید یا زندانی و یا مهاجر داده اند- نگاهمان به خداوند متعال و مصلحت این وطن است و میدانیم که ما در راستا حق هستیم هر چند که این راه دشواری، رنج و درد داشته و جانفشانی بطلبد.

وی همچنین گفت: اول از همه خودم و بعد دیگر خانواده های این ملت که رنج میبرند را به صبر و ثبات دعوت میکنم که فجر(پیروزی) نزدیک است و بند ها قطعا خواهند گسست.

همسر شیخ علی سلمان در مقابل این سوال که چه حرفی با شیخ داری از پاسخ دادن امتناع کرد و گفت این شیخ علی است که از داخل زندان برای این ملت مظلوم پیغام میدهد و آنان را به صبر و ثبات دعوت می کند و ملت بحرین از وی قوت و ایستادگی و ثبات برای احقاق کامل حقوقشان را میگیرند و ما هر بار که شیخ را ملاقات می کنیم وی را قوی تر و ثابت قدم تر از قبل برای ادامه این راه می یابیم.

علیا رضی در ادامه اضافه کرد: خانواده زندانیان درماه آینده در اعتراض به اینکه در زمان ملاقات میان خانواده ها ها و زندانی ها مانع قرار داده شده و زمان ملاقات ها هم از یک ساعت به نیم ساعت و دو مرتبه در ماه کاهش یافته است از ملاقات امتناع خواهند کرد.

شایان ذکر است دیوان عالی کشور بحرین امروز (دوشنبه) حکم حبس ابد شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت الوفاق و حسن سلطان و علی الأسود، دو عضو جمعیت الوفاق این کشور را تأیید کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رژیم بحرین همه درها را بست، پیروزی نزدیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رژیم بحرین همه درها را بست، پیروزی نزدیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید