سومین اکران مستند سفر سهراب

به گزارش سفر به ترکیه، سومین اکران ویژه مستند سینمایی سفر سهراب پنجشنبه (22شهریورماه) در خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

سومین اکران مستند سفر سهراب

به گزارش سفر به ترکیه به نقل از روابط عمومی مستند سینمایی سفر سهراب، سومین اکران ویژه مستند سینمایی سفر سهراب با حضور اکبر عالمی، ناهید طباطبایی و جلال فاطمی به همراه امید عبدالهی کارگردان و دیگر عوامل این مستند در خانه هنرمندان برگزار می گردد.

به منظور حمایت از سینمای مستند و مستقل در ایران، عوامل این فیلم با همراهی هنرمندان و نویسندگانی چون اکبرعالمی، ناهید طباطبایی و جلال فاطمی روز پنجشنبه 22 شهریورماه ساعت 17 در خانه هنرمندان میزبان تماشاگران مستند سینمایی سفر سهراب خواهند بود.

در این اکران ویژه هنرمندان حاضر درباره ضرورت حمایت از فیلم های مستند از جمله مستند سینمایی سفر سهراب و مجموعه فیلم های سهراب شهیدثالث دقایقی با مخاطبان صحبت خواهند کرد.

همچنین به منظور گرامیداشت روز ملی سینما تصاویر تازه ای از فیلم مستند سفر سهراب در قالب آنونسی یک دقیقه ای منتشر گردیده است.

مستند سفر سهراب پرتره ای درباره سهراب شهیدثالث، به عنوان یکی از موثرترین آغازگران سینمای نوین ایران است، که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فراوری گردیده و یکی از مهمترین مقاطع کار و زندگی این سینماگر پیشرو، یعنی زمانی که موفق به ساخت دو فیلم مهم یک اتفاق ساده و طبیعت بی جان شد را به تصویر می کشد.

نخستین نمایش رسمی این مستند در دهمین جشنواره بین المللی مستند ایران، سینما حقیقت بوده که از سوی هیات داوران این جشنواره، به عنوان یکی از نامزدهای دریافت تندیس هنر و تجربه برای بهترین فیلم مستند معرفی گردید.

اکران ویژه مستند سینمایی سفر سهراب با همراهی چهره های تاثیرگذار فرهنگی و سینمای مستقل ایران در هفته های آتی ادامه پیدا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سومین اکران مستند سفر سهراب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین اکران مستند سفر سهراب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید