شانس قهرمانی تراکتور بیشتر از استقلال است، فرهاد مجیدی لطمه زد

به گزارش سفر به ترکیه، کاظم محمودی در تبادل نظر با خبرنگاران، درذ خصوص ملاقات فینال جام حذفی فوتبال کشور بین تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتور تبریز گفت: هر دو تیم توانایی های فنی زیادی را در بازی های قبلی خود به نمایش گذاشتند و استحقاق حضور در فینال را دارند. استقلال و تراکتور سابقه کسب قهرمانی جام حذفی را دارند و می توانند با آرامش بیشتری بازی نمایند.

شانس قهرمانی تراکتور بیشتر از استقلال است، فرهاد مجیدی لطمه زد

کارشناس فوتبال ایران درباره اینکه شانس کدام تیم برای رسیدن به جام بیشتر است توضیح داد: فکر می کنم شرایط تراکتور بهتر از استقلال است. با وجود اینکه رضا اسدی محروم و رشید مظاهری نیز به خاطر کار غیر حرفه ای کنار گذاشته شده است باز هم تراکتور مهره های تاکتیکی بهتری دارد.

بازیکن پیشین استقلال تهران اضافه نمود: رفتار فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم در دادن استعفای ناگهانی خود ضربه بزرگی به روحیه بازیکنان این تیم زد. قطعا شرایط روحی کاروان استقلال خوب نیست و فکر می کنم کفه ترازو به نفع تراکتور است.

محمدی گفت: استقلال در آسیا هم کار سختی دارد. آنها فرصت بسیار کمی برای حضور قدرتمند در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان

مربی پیشین تراکتور در سرانجام اعلام نمود: جای هواداران هر دو تیم واقعا خالی است و فوتبال بدون تماشاگر نمی چسبد. به هر حال امیدوارم تیمی که لیاقت راهیابی مستقیم به لیگ قهرمانان فصل آینده آسیا را دارد به قهرمانی برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شانس قهرمانی تراکتور بیشتر از استقلال است، فرهاد مجیدی لطمه زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس قهرمانی تراکتور بیشتر از استقلال است، فرهاد مجیدی لطمه زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید