شب های فرهنگ گناوه برگزار می شود

به گزارش سفر به ترکیه، محمد مظفری عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: شب های فرهنگ گناوه یک رویداد فرهنگی، هنری و اجتماعی با موضوع نشاط اجتماعی است که به مدت پنج شب در بندر توریستی گناوه برگزار می شود.

شب های فرهنگ گناوه برگزار می شود

وی افزود: در شب های فرهنگ با نگاه به آیین و فرهنگ بومی منطقه برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد.

مظفری افزود: این رویداد در قالب شب کتاب، شب موسیقی و شعر، شب تئاتر و سینما و شب ورزش برگزار خواهد شد.

دبیر جشن شب های فرهنگ گناوه تجلیل از سه پیشکسوت فوتبال گناوه، دو هنرمند عرصه نمایش و دو پیشکسوت عرصه موسیقی و شعر بومی بندر گناوه را از برنامه های ویژه این جشن دانست و افزود: از دیگر برنامه ای دیگر این رویداد فرهنگی اجرای نمایش، اجرای موسبقی، نمایشگاه کتاب برگزاری کافه گپ و.... است.

مسئول برگزاری جشن شب های فرهنگ گناوه گفت: مراسم افتتاحیه جشن شب های فرهنگ گناوه روز دوشنبه ساعت 16 با برگزاری جشنواره حجم های ماسه ای و بازی های بومی و محلی در ساحل زیبای شهر گناوه برگزار خواهد شد.

وی افزود: امسال نهمین دوره جشن فرهنگ گناوه در حالی برگزار می شود که موسسه نیمدری سبز به عنوان مجری این رویداد را با عنوان شب های فرهنگ گناوه برگزار خواهد کرد.

وی گفت: شب های فرهنگ گناوه با همکاری انتشارات دریانورد، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر، شهرداری بندر گناوه، فرمانداری و اداره ورزش و جوانان گناوه از 13 تا 17 اسفند ساعت 19 در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس گناوه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شب های فرهنگ گناوه برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب های فرهنگ گناوه برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید