شرکت اپل در چالش نام محصولات خود گرفتار شد ، ایفون 2019 همچنان مشکل نامگذاری دارد

به گزارش سفر به ترکیه، پس از آیفون XS ، شرکت اپل همچنان با مشکل نامگذاری آیفون 2019 روبرو است. طی روزهای گذشته مدل های آیفون جدید XS، XR و XS Max به بازار موبایل معرفی شدند اما به نظر می رسد مشکل نام گذاری کماکان ادامه دارد.

شرکت اپل در چالش نام محصولات خود گرفتار شد ، ایفون 2019 همچنان مشکل نامگذاری دارد

به گزارش سفر به ترکیه به نقل از سی نت، روند نام گذاری آیفون لحظه به لحظه بدتر می گردد. مشکل آیفون در حوزه نامگذاری از سال 2017 شروع شد، هنگامی که اپل از آیفون 9 به انتشار 8 اس و 10 رسید.اما با نامگذاری آیفون X و با دنبال کردن این روند با سه گوشی دیگر X در سال 2018، اپل یک اثر موجی در سیستم نامگذاری ایجاد نموده که باعث سخت تر شدن فرایند نام گذاری گردیده است.

اولین مسئله استفاده از حرف X این است که برخی کاربران به جای X می گویند 10 و برخی واژه X را استفاده می نمایند. در ضمن برخی می گویند آیفون سابق و برخی دیگر می گویند آیفون جدید. مشکل دوم وقتی اتفاق می افتد که در مورد مسئله جانشینی فکر می کنید. آیفون X نام تجاری گوشی جدید اپل است. در حالی که در برخی کشورها این نام جا نیفتاده است.

اکنون سوال و پاسخ مجهول این است که اپل تا کجا می تواند نام خانواده آیفون XS را دنبال کند. جایی که S یک ارتقاء جزئی را با آیفون 11 معین می نماید. یا باید از واژه آیفون XI استفاده کنیم؟

شاید باید این مدل جدید را فقط آیفون ایکس (2020) بنامیم. مشکل کاربران یا نوع اسم آیفون تمامی ندارد. از یک سو برخی از کاربران با نوع نام گوشی خود مشکل دارند و از سوی دیگر برخی معتقدند این نوع نامگذاری اشتباه بزرگ اپل است که مثل یک دو باطل مرتب تکرار می گردد.

باید دید آیفون برای حل این مشکل چه تهمدی می اندیشد و آیا اساسا برنامه ای دارد یا خیر.

منبع: انتخاب

به "شرکت اپل در چالش نام محصولات خود گرفتار شد ، ایفون 2019 همچنان مشکل نامگذاری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت اپل در چالش نام محصولات خود گرفتار شد ، ایفون 2019 همچنان مشکل نامگذاری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید