عطایی: نبود ویدئو چک در بازی امروز هماهنگ شده به نظر می آمد

به گزارش سفر به ترکیه، سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با انتقاد از نفوذ برخی تیم ها در اتخاذ برخی تصمیمات گفت: متاسفانه در برخی مقاطع بازی پر خطا بودیم.

عطایی: نبود ویدئو چک در بازی امروز هماهنگ شده به نظر می آمد

به گزارش سفر به ترکیه، بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران پس از قبول شکست سه بر یک برابر تیم پیکان تهران از هفته نهم لیگ برتر والیبال درباره این بازی اظهار کرد: فکر می کنم بازی نسبتاً نزدیکی را شاهد بودیم. متاسفانه در مقاطعی از بازی تیم ما پر خطا بازی کرد و همین مسئله به ما آسیب رساند. در بازی امروز هر دو قطر پاسور ما نیازهایمان را برآورده نکردند و ما از همان نقطه ضربه خوردیم چرا که تمام تمرکزمان به منطقه چهار بود و حریف نیز به خوبی آنجا را شناسایی نموده بود.

او توضیح داد: علی رغم اینکه بد نبودیم می توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم. پیکان دستش باز تر بود و جایگزین های آن ها توانستند جریان بازی را به سود این تیم تغییر دهند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در انتها در خصوص نبودن دستگاه ویدئو چک در بازی امروز گفت: واقعا این مسائل ناراحت نماینده است. ما می توانستیم از همان ابتدا اعتراض کنیم. در چند صحنه مشکوک مطمئنم که داور اشتباه کرد اما چون ویدیوچک نبود اعتراضی هم نکردیم. به نظرم نفوذ برخی از تیم ها تاثیرگذار است. فکر می کنم این کار هماهنگ شده به نظر می آمد. عطایی همچنین اظهار داشت: سال گذشته در بازی پلی آف به ما گفتند که داوران خط نباید بومی باشند اما در بازی برگشت همان تیم از داوران بومی شهرش استفاده کرد. این مسائل نشان از ضعف کمیته داوران دارد. چون ما تیم پرهیاهویی نیستیم شاید فکر می نمایند اعتراض نمی کنیم. اگر پیکانی ها برابر سایپا یا خاتم بازی داشتند مطمئنم ویدیو چک نیز بود. اگر در بازی گذشته برابر شهرداری گنبد از ویدئوچک استفاده نمی شد این تیم برنده بازی نمی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عطایی: نبود ویدئو چک در بازی امروز هماهنگ شده به نظر می آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: نبود ویدئو چک در بازی امروز هماهنگ شده به نظر می آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید