فروشندگان قیمت واقعی مرغ را رعایت نمی نمایند

به گزارش سفر به ترکیه، دادستان اردبیل با اشاره به اینکه فروشندگان قیمت واقعی مرغ را رعایت نمی نمایند باید برخورد قانونی از سوی بازرسان اعمال شود.

فروشندگان قیمت واقعی مرغ را رعایت نمی نمایند

به گزارش سفر به ترکیه، ناصر عتباتی قبل ظهر امروز در کمیته نظارت بر فرایند عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی استان اردبیل اضافه نمود: فروشندگان قیمت واقعی مرغ را رعایت نمی نمایند و بالاتر از قیمت مصوب به فروش می رسانند که باید برخورد قانونی از سوی بازرسان اعمال گردد.

دادستان اردبیل با اشاره به تشدید برخورد قانونی با گرانفروشی مایحتاج عمومی در استان اظهار کرد: همزمان با فرار رسیدن عید نوروز نظارت بر بازار و برخورد قانونی با هر گونه گرانفروشی کالا بویژه مایحتاج عمومی تشدید می گردد.

عتباتی اضافه نمود: هرچند در حال حاضر وضعیت مناسبی در بازار حاکم است ولی بازرسان باید نظارت بیشتری داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی برخورد قانونی را اعمال نمایند.

وی ادامه داد: ضروری است فرهنگ رافت ، انصاف و مروت در بین فروشندگان کالا تقویت گردد تا مردم براحتی احتیاجهای خود را به قیمت مناسب تهیه نمایند.

دادستان اردبیل گفت: تمام کوشش خود را بکار میبریم تا یک قیمت معقول در بازار میوه و دیگر احتیاجهای اساسی مردم وجود داشته باشد.

در ادامه رامین صادقی، سرپرست صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به برپایی نمایشگاه بهاره استان 15 اسفند ماه به منظور تنظیم قیمت ها در نقاط مختلف استان اشاره نمود.

به گفته سرپرست صنعت، معدن، و تجارت استان، نظارت و کنترل بر بازار عید در استان اردبیل از اول بهمن ماه آغاز شده و در اوایل نظارت ها بیشتر حالت ارشادی داشت اما پس از ارائه تذکرات لازم در مورد هر گونه نقض قوانین اقدام قانونی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: برای عرضه کالاهای با تخفیف و کمتر از قیمت سطح بازار 28 مکان در فروشگاه های تعاون روستایی و فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ اردبیل مشخص شده تا با حضور نهادهای نظارتی اقلام مورد احتیاج توزیع گردد.

صادقی گفت: سال جاری 215 تن گوشت گرم و 585 تن گوشت منجمد برای تنظیم بازار گوشت و حمایت از مصرف نمایندگان در استان توزیع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فروشندگان قیمت واقعی مرغ را رعایت نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروشندگان قیمت واقعی مرغ را رعایت نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید