فریاد رودخانه های قلعه گنج احتیاج به لایروبی دارند را کسی نشنید

به گزارش سفر به ترکیه، فرماندار شهرستان قلعه گنج از احتیاج 20 پل قلعه گنج به ساماندهی اطلاع داد و بیان نمود: در این مدت کوتاه نمی توانیم پل ها را ساماندهی کنیم لذا اقدامات لازم توسط راهداری برای کاهش خطر آنها با سنگ ریزی و تقسیم آب صورت گرفته است.

فریاد رودخانه های قلعه گنج احتیاج به لایروبی دارند را کسی نشنید

به گزارش سفر به ترکیه، عطاء الله ناوکیعصر امروز 22 فروردین ماه در ستاد مدیریت بحران جنوب استان کرمان گفت: پیشگیری از بحران باید در بازه زمانی گذشته انجام می شد اما متاسفانه در گذشته هر چه فریاد می زدیم که رودخانه های منطقه احتیاج به لایروبی دارند، تنها جوابی که می شنیدیم این بود که اعلام می کردند در حال مطالعه وضعیت منطقه هستیم.

وی با بیان این مطلب که لایروبی رودخانه های سطح شهر توسط شهرداری اجرا شده است، اعلام کرد: در شهرستان قلعه گنج رودخانه های فصلی همیشه مشکل ساز بودند و باید در گذشته اقدام جدی برای این مهم در نظر می گرفتیم.

فرماندار شهرستان قلعه گنج از احتیاج 20 پل قلعه گنج به ساماندهی اطلاع داد و اعلام کرد: در این مدت کوتاه نمی توانیم پل ها را ساماندهی کنیم لذا اقدامات لازم توسط راهداری برای کاهش خطر آنها با سنگ ریزی و تقسیم آب اجرا شده است.

وی اعلام کرد: راه های ارتباطی 12 روستای این شهرستان در سیل گذشته قطع شده که این موضوع باید در نظر گرفته گردد.

به گزارش سفر به ترکیه، وحدت عیدی فرماندار کهنوج نیز در این جلسه گفت: شهرستان کهنوج را پهنه بندی و مناطق با آسیب پذیری بالا شناسایی شده که به همین دلیل امکانات بیشتری به مناطق با احتمال آسیب بالا گسیل دادیم.

وی با بیان این مطلب که بخش خصوصی به یاری نیروهای این شهرستان آمدند، اظهار کرد: بخش خصوصی خودروهای سنگین خود را در اختیار ما قرار داده اند که باید در این راستا تشکر ویژه ای از این بخش داشته باشیم.

فرماندار کهنوج با اشاره به اینکه ستاد بحران شهرستان کهنوج در آمادگی کامل به سر می برند، توضیح داد: با توجه به آمادگی شهرستان پیش بینی می کنیم که کهنوج دچار مشکل خاصی نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فریاد رودخانه های قلعه گنج احتیاج به لایروبی دارند را کسی نشنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریاد رودخانه های قلعه گنج احتیاج به لایروبی دارند را کسی نشنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید