فصل هشتم قندپهلو با شکلی جدید می آید

به گزارش سفر به ترکیه، مدیر گروه مهارت های تخصصی و عمومی شبکه هفت از فراوری فصل هشتم برنامه تلویزیونی قندپهلو با شکل و شمایلی جدید اطلاع داد و گفت: اگر زیرساخت های فراوری فراهم گردد، این برنامه در ماه مبارک ربیع به پخش می رسد.

فصل هشتم قندپهلو با شکلی جدید می آید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران مهدی خلجی درباره آخرین وضعیت فراوری فصل هشتم برنامه تلویزیونی قندپهلو گفت: به تازگی جلسه ای با تیم داوران و تهیه نماینده برنامه داشتیم که در آن بحث ساختار، فرم و شکل اجرایی فصل جدید مطرح و تصمیم های جدیدی اتخاذ شد.

وی ادامه داد: بناست در فصل جدید علاقه مندان به شعر و ادب فارسی نیز به عنوان تماشاچی در برنامه حضور داشته باشند و شرکت نمایندگان نیز به وسیله فراخوانی که به زودی اعلام خواهد شد، انتخاب خواهند شد. البته اینفوگرافی چگونه انتخاب شدن مهمانان و حضورشان در آزمون پیش از برنامه نیز به وسیله آیتم ثابتی روانه آنتن خواهد شد. همچنین ما آیتم فارسی شکر است را خواهیم داشت و در این بخش از کسانی که خارج از ایران زندگی می نمایند، اما به خاطر عشق و علاقه له زبان فارسی آن را یادگرفته اند، می خواهیم که درباره زبان فارسی برای ما سخن بگویند.

خلجی در ادامه از انتخاب برگزیده توسط آراء مردمی اطلاع داد و اظهارداشت: در این فصل ما از حضور 6 استاد بهره خواهیم برد که چند چهره ماندگار زبان و ادب فارسی نیز افتخار حضور در برنامه را داده اند. همچنین دکور و فضایی که برنامه در آن اجرا خواهد شد بهتر از دوره های قبل خواهد بود. ما با هزینه بسیار کمی قند پهلو را فراوری نموده ایم و حالا که می خواهیم سر و شکل برنامه را حرفه ای تر و بهتر کنیم قطعا به بودجه بیشتری احتیاج داریم.

وی تاکید نمود: امیدوارم سازمان ها و نهاد هایی که با زبان و ادبیات فارسی سر و کار دارند، پای کار بیایند و برای تامین بخشی از هزینه فراوری برنامه به ما کمک نمایند. ما حتی از بخش خصوصی علاقه مند به فرهنگ نیز دعوت می کنیم تا در فراوری این برنامه به کمک ما بیایند. برنامه هایی که در راستای فرهنگ سازی گام برمی دارند معمولا مهجور هستند و شاید به اندازه برنامه های سرگرم نماینده از آن ها استقبال نشود، اما قندپهلو در فصل های قبلی نشان داده که از پتاسیل بالایی در اثرگذاری و جذب مخاطب برخوردار است که اهمیت توجه به آن را چندین برابر می نماید.

خلجی درباره اینکه فصل هشتم برنامه تلویزیونی قند پهلو چه زمانی به آنتن خواهد رسید؟ پاسخ داد: اگر بتوانیم زمینه فراوری را فراهم کنیم، فکر می کنم با کمک خداوند بتوانیم در ماه مبارک ربیع اولین قسمت را روانه آنتن کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فصل هشتم قندپهلو با شکلی جدید می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل هشتم قندپهلو با شکلی جدید می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید