فقط 60 روز جهت ترک پست فرصت دارید

به گزارش سفر به ترکیه به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، قاضی ناصر سراج با اشاره به تأیید طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان گفت: از تاریخ ابلاغ این قانون، به کارگیری بازنشستگان و یا بازخرید گردیده ها در دستگاه های دولتی و کلیه دستگاه هایی که به هر نحوی از بودجه عمومی کل کشور استفاده می نمایند، به جز مقامات مصرح در قانون مذکور ممنوع می باشد.

فقط 60 روز جهت ترک پست فرصت دارید

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های مشمول مکلفند ظرف مدت 60 روز از تاریخ ابلاغ این قانون، افرادی را که مشمول این قانون می شوند، از خدمت منتزع و با آنان تسویه حساب کنند، توضیح داد: افراد مشمول این قانون نیز می بایست در مهلت قانونی مقرر، سمت و پست خود را ترک کنند. پرداخت هرگونه وجهی پس از این مهلت از هر محل و تحت هر عنوان در حکم تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن اشاره به تکلیف قانونی بازرسان سازمان مبنی بر نظارت بر اجرای قانون مذکور گفت: از دستگاه های مشمول انتظار می رود ضمن رعایت دقیق قانون منع به کارگیری بازنشستگان، افراد مشمول را به این سازمان معرفی کنند.

لازم به ذکر است طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در جلسه علنی دوم مرداد ماه 97 در مجلس شورای اسلامی، به تصویب رسید و در تاریخ 21 شهریور در شورای نگهبان تأیید شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فقط 60 روز جهت ترک پست فرصت دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط 60 روز جهت ترک پست فرصت دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید