مورینیو: طرفداران رقیب از من متنفرند، نگران وجهه ام نیستم

به گزارش سفر به ترکیه، ژوزه مورینیو می گوید برایش مهم نیست که در بین طرفداران حریف منفور باشد.

مورینیو: طرفداران رقیب از من متنفرند، نگران وجهه ام نیستم

به گزارش سفر به ترکیه، ژوزه مورینیو 55 ساله که تا کنون راهنمایی تیم های بزرگی همچون چلسی، اینتر، رئال مادرید و منچستریونایتد را در کارنامه اش دارد، می گوید همواره نسبت به باشگاه هایی که راهنمایی آنها را برعهده داشته، کاملاً متعهد بوده است.

آقای خاص که این روزها در شبکه تلویزیونی بی این اسپورت به عنوان مفسر و کارشناس برای مسابقات جام ملت های آسیا 2019 همکاری می نماید، گفت: این طبیعت من است. من وقتی به باشگاهی می روم، پیراهن آن باشگاه را به تن می کنم و تنها زمانی که در حال ترک باشگاه هستم پیراهن چروک و عرق نموده را از تنم در می آورم. من برای باشگاه می جنگم و نگران وجهه ام و عواقب کار نیستم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد رابطه اش با طرفداران گفت: زمانی که به رئال مادرید رفتم، دشمن بارسلونا شدم. وقتی هم که به اینتر رفتم، در خانه تورینو نمی توانستم وارد زمین شوم چون طرفداران آنها از من متنفر بودند. طرفداران آرسنال هم خیلی از من تنفر نداشتند، اما وقتی سرمربی چلسی شدم، آنها هم از من متنفر شدند. با این حال 15 بار مقابل آرسنال قرار گرفتم که 12 برد کسب کردم و 3 بازی هم تساوی شد. آنها از من متنفرند.

مورینیو که در ماه دسامبر 2018 پس از دو سال و نیم حضور روی نیمکت شیاطین سرخ از سمت سرمربیگری منچستریونایتد اخراج شد، همچنین در مورد تاریخچه گلزنی این تیم در دقایق انتهای بازی که به فرگی تایم معروف است، گفت: فرگی تایم یک اتفاق نیست، بلکه نتیجه ذهنیت، روحیه و رابطه سرالکس فرگوسن با بازیکنان بود. فکر نمی کنم من هم آمار بدی با منچستریونایتد در دقایق انتهای بازی داشتم. ما مقابل یوونتوس در دقیقه 90 به پیروزی رسیدیم و در بازی با نیوکاسل هم در دقایق انتهای به فزونی دست یافتیم.

وی در انتها گفت: شما می توانید از شانس خود بهره ببرید. به طور کلی زمانی که تیمی شخصیت گروهی قوی داشته باشد و بازیکنانی داشته باشید که از جنگیدن مقابل حریف نترسند، شما می توانید به پیروزی برسید و جزئیات در چنین مواردی هم اهمیت دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو: طرفداران رقیب از من متنفرند، نگران وجهه ام نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: طرفداران رقیب از من متنفرند، نگران وجهه ام نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید