واکنش علیخانی به دستمزد بالای عصرجدیدی ها

به گزارش سفر به ترکیه، احسان علیخانی طراح و مجری عصر جدید درباره شایعه مطرح شده درباره درخواست دستمزد بالا از طرف برگزیده های این مسابقه برای حضور در برنامه های دیگر اظهار بی اطلاعی کرد.

واکنش علیخانی به دستمزد بالای عصرجدیدی ها

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، شب گذشته مستند شیب تند به کارگردانی لقمان خالدی و تهیه نمایندگی احسان علیخانی در پردیس چارسو و در جشنواره مستند حقیقت به نمایش گذاشته شد .

احسان علیخانی در تبادل نظر با مهر، درباره دلیل ساخت مستند شیب تند که با طرحی از وی و تهیه نمایندگی او ساخته شد، اظهار کرد: سال 97 که یک سال از زلزله کرمانشاه گذشته بود، من و چند نفر از دوستانم رفتیم برای بازدید تا ببینیم می توان بعد از یک سال کاری انجام داد یا خیر و اینکه فرایند سرویس رسانی و خدمات دهی به مردم چطور است. صرفاً می خواستیم کنکاشی داشته باشیم .

زندگی زیر سایه تهدید یک سنگ

وی ادامه داد: ما دو روز سرپل ذهاب بودیم و بعد یکی از دوستان گفت برویم سمت روستاها؛ وارد روستایی شدیم که بعد از یک سال حتی در آن آواربرداری هم نشده بود. دو سنگ بزرگ بالای روستا بود و اهالی از اینکه هر لحظه سنگ ها پایین بریزند نگران بودند. تجربه تلخی هم در روستایی چند کیلومتر آن طرف تر رخ داده بود و سنگی ریزش نموده، خانه ای را خراب نموده بود و جان فردی را گرفته بود که موقعیت بسیار دردناکی بود .

تهیه نماینده مستند شیب تند اظهار کرد: من حس کردم اتفاقی فراتر از آنچه ما می دیدیم رخ داده است که می طلبید هم کار پژوهشی روی آن گردد و هم یک مستند درباره اش بسازیم. من برگشتم تهران با لقمان خالدی کارگردان این مستند که سال ها با او در ماه عسل، فضاهای مستند و یا شخصیت پردازی در برنامه های تبادل نظرمحور کار نموده بودم، حرف زدم. او یک شخصیت کرمانشاهی هم دارد و رفت تا کار را بسازد .

علیخانی در ادامه درباره دغدغه اش نسبت به ساخت این مستندها مطرح نمود: خواهشم این است که مستند را ببینید، این مستند صرفاً یک عکس و قاب نیست به نظرم حرفش برای جامعه امروز خیلی جدی تر است. صرفاً یک آسیب فیزیکال نیست و شاید درد عمیق تری را بیان می نماید که بعضی با آن آشنا هستیم .

تلنت شو زیاد گردد، عصر جدید را رها می کنم

این مجری تلویزیون همچنین درباره نظرش نسبت به افزایش ساخت مسابقه های استعدادیابی که بعد از عصر جدید در تلویزیون بیشتر شده و اینکه چه رویکردی باید در آن ها وجود داشته باشد تا بومی باشند؟ اظهار کرد: دوستی به من گفت چرا ماه عسل را رها کردی؟ گفتم اینقدر برنامه های مشابه و خرده مشابه ماه عسل زیاد شد که به نظرم ذایقه مخاطب داشت پر می شد و درواقع سرریز می شد و پرسید عصر جدید را کی رها می کنی؟ که جواب دادم وقتی تلنت شو در تلویزیون زیاد گردد. معمولاً وقتی کاری در تلویزیون می گیرد، مشابه شاکله آن زیاد رخ می دهد ولی عصر جدید خیلی کار سختی است .

علیخانی در سرانجام درباره این شایعه که شنیده شده است بعضی از هنرمندان این برنامه دستمزدهای بالایی برای حضور در دیگر برنامه های تلویزیونی درخواست می نمایند هم گفت: من اطلاعی ندارم، ولی یکی از دلایلی که این برنامه ساخته شد، برای این بود که این بچه ها استعدادهایشان دیده شوند، بفرایند کار نمایند و اتفاقاً پول دربیاورند. اینکه خودشان چقدر عدالت داشته باشند و منصف باشند دیگر دست خودشان است. من خیلی در جریان کم و کیف ماجرا نیستم .

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش علیخانی به دستمزد بالای عصرجدیدی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش علیخانی به دستمزد بالای عصرجدیدی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید