پدرسن در حال اجرا آخرین اصلاحات در خصوص ساختار کمیته قانون اساسی سوریه

به گزارش سفر به ترکیه، فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه فاش کرد، همسو با قطعنامه 2254 سازمان ملل، آخرین اصلاحات را بر ساختار کمیته آنالیز قانون اساسی سوریه انجام می دهد.

پدرسن در حال اجرا آخرین اصلاحات در خصوص ساختار کمیته قانون اساسی سوریه

به گزارش خبرنگاران، به نوشته روزنامه الوطن، هیئت سازمان ملل تصاویری از دیدار گی یر پدرسن، فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه با بشار جعفری، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در مقر این سازمان در شهر نیویورک را منتشر و بیان کرد، دیدارهای دیگری نیز انجام خواهند شد.

این هیئت در تاریخ 21 ماه جاری میلادی در حساب کاربری خود در تویتر بیان کرد، پدرسن رایزنی خود با همه طرف های مسئول در مساله سوریه را جهت ایجاد آینده ای بهتر برای همه مردم این کشور از سر خواهد گرفت و فعالیت های خود را به صورت کامل از سر خواهد گرفت.

پدرسن به دلیل مسئله ای که برای چشمش پیش آمد، تمامی مسئولیت های خود در پرونده سوریه را متوقف نموده بود.

دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در تاریخ 13 ماه جاری میلادی گفته بود: کارها در آستانه در حال اتمام هستند و در حقیقت ما یک قدم با مرحله نهایی تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه فاصله داریم.

پیشتر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در کنفرانس مطبوعاتی با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مسکو بر ادامه کوشش ها برای تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه تاکید و ابراز امیدواری کرد که این کمیته فعالیت های خود را به زودی در ژنو از سر بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پدرسن در حال اجرا آخرین اصلاحات در خصوص ساختار کمیته قانون اساسی سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدرسن در حال اجرا آخرین اصلاحات در خصوص ساختار کمیته قانون اساسی سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید