پوستر نجباء علیه ترامپ، سوژه کارشناس NBC شد

به گزارش سفر به ترکیه، ایوان کلمن کارشناس NBC ضمن بازنشر یکی از طرح های گرافیکی نُجَباء، به اظهارنظر درباره فعالیت های این جنبش در شبکه های اجتماعی پرداخت.

پوستر نجباء علیه ترامپ، سوژه کارشناس NBC شد

به گزارش گروه بین الملل سفر به ترکیه به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، ایوان کلمن ضمن بازنشر یکی از طرح های گرافیکی نُجَباء، به اظهارنظر درباره فعالیت های این جنبش در شبکه های اجتماعی پرداخت.

بر اساس این گزارش، مفسر سیاسی و تحلیلگر شبکه آمریکایی NBCnews، در پیامی توئیتری ضمن بازنشر طرح گرافیکی پادشاه ترور، فراوری شده در مرکز ارتباطات و امور رسانه ای نُجَباء، نوشت: اعضای جنبش حزب الله نُجَباء همچنان در سطح شبکه های اجتماعی به انتشار محتوای خاص خود مشغول هستند.

ایوان کلمن در ادامه اضافه نمود: آنها ویدئوکلیپ هایی مربوط به سال های گذشته را با موضوع عملیات علیه نیروهای آمریکایی از طریق بمب های کنارجاده ای نشر می دهند و زیر همه ویدئوها شعار کنا و ما زلنا مقاومة (ما مقاومت بوده ایم و همچنان هستیم) درج می نمایند.

این فعال سیاسی رسانه ای، طرح گرافیکی مورد اشاره را به عنوان نمونه در معرض دید مخاطبان خود گذاشت و شرح داد: پوستر تبلیغاتی جدید جنبش نُجَباء در عراق که روی آن نوشته اند کرونا خطرناک است، اما نه به اندازه ترامپ!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پوستر نجباء علیه ترامپ، سوژه کارشناس NBC شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوستر نجباء علیه ترامپ، سوژه کارشناس NBC شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید