پیشنهاد وزارت بهداشت برای رفع مسائل هیات های مناطق محروم

به گزارش سفر به ترکیه، سخنگوی وزارت بهداشت برای رفع مسائل هیات های مناطق محروم و کم برخوردار از همه محبان امام حسین (ع) خواست در پویش نذر ماسک مشارکت کنند.

پیشنهاد وزارت بهداشت برای رفع مسائل هیات های مناطق محروم

به گزارش سفر به ترکیه به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان گفت: به دلیل همه گیری ویروس کرونا در کشور و با هدف تعادل بخشی میان حفظ سلامت شهروندان و برگزاری مناسک سوگواری ماه محرم، تلاش های زیادی از سوی بانیان مراسم عزاداری های امسال در جهت اجرای هرچه بهتر دستورالعمل های بهداشتی اجرا شده است.

وی اضافه نمود: در همین زمینه پویش نذر ماسک از جمله اقدامات نیکوکارانه و انسان محبت آمیز ای بود که مدتی است در کشور به جریان افتاده است و طی آن مردم اخلاق مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک به عنوان یکی از مهم ترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می کنند. حال با توجه به اینکه در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به سر می بریم و ضرورت دارد که مسائل بهداشتی را در مراسم عزاداری رعایت کنیم، از تمام محبان امام حسین (ع) درخواست می کنیم با مشارکت در پویش نذر ماسک، تهیه و توزیع ماسک را به عنوان اقدامی خداپسندانه و انسان محبت آمیز در کنار سایر نذرهایشان قرار دهند.

لاری گفت: به طور حتم مشارکت همگانی در این پویش سلامت محور و مومنانه گامی موثر در جهت رفع مسائل هیات های مناطق محروم و کم برخوردار خواهد بود. ضمن عرض تسلیت مجدد ایام سوگواری امام حسین (ع) به مردم شریف ایران، از کلیه عاشقان و شیفتگان آن حضرت خواهش می کنیم که تمام همت و تلاش خود را در راستای اجرای هرچه مطلوب تر دستورالعمل های بهداشتی در مراسم عزاداری به کار گیرند تا شاهد برپایی محرمی عاری از هرگونه آفت بیماری و سرشار از شور و شعور حسینی در تمام کشور باشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیشنهاد وزارت بهداشت برای رفع مسائل هیات های مناطق محروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد وزارت بهداشت برای رفع مسائل هیات های مناطق محروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید