طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران کرونا و افزایش چرخش نفوذ از غرب به شرق

تهران- خبرنگاران- بعضی از اندیشمندان و صاحبنظران مطرح دنیا معتقدند بحران کرونا در دنیا نه تنها باعث تغییر در ساختار بین المللی قدرت و افزایش چرخش قدرت و نفوذ از غرب به شرق می گردد بلکه این بحران دستکم برای چندین سال بیشتر دولت ها را مجبور خواهد نمود به...

26 اردیبهشت 1399

بن سلمان تیر خلاص را به وجهه جهانی عربستان زد

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، روزنامه گاردین گزارش داد که اقدام اخیر محمد بن سلمان ولی عهد عربستان در هک کردن تلفن جف بزوس مالک روزنامه واشنگتن پست، به مثابه تیر خلاصی به اسطوره جدید سعودی به شمار می رود.

20 اسفند 1398

پیلاتس، ورزشی برای رهایی از عوارض جانبی سرطان سینه

سرطان سینه، با وجود تمام درد ها و محنت های روحی و جسمی که به بیمار وارد می نماید، اغلب پس از آغاز درمان با عوارض دیگری نظیر مسائل قلبی عروقی نیز همراه می گردد. محققان کشور برای برطرف این مشکل جانبی، استفاده از ورزش پیلاتس را توصیه می نمایند.

21 بهمن 1398

دزیگوال، برندی که شبیه آنچه می شناسید نیست!

نام آشنا به دلیل شیوه متفاوت به کارگیری رنگ و استفاده از طرح های شاد و سرزنده، امروز دزیگوال (Desigual) به عنوان برندی اسپانیایی در دنیای مد و فشن، یک نام شناخته شده است، در بیش از 72 کشور دنیا نمایندگی دارد و شعار خود زندگی زیباست (La vida es chula) را در هر یک از مجموعه...

5 دی 1398

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (85)

خبرنگاران: تنها چیزی که آدمی از تماشا کردن و دیدن آن هیچ گاه خسته نخواهد شد، زیبایی هاست. تامل و فوکوس روی جزئیات حاضر در این تصاویر که از سرتاسر دنیای زیبایمان گرد آوری شده است، بار دیگر ذکر فتبارک الله احسن الخالقین را بر زبانتان می آورد.

30 آذر 1398

راه اندازی نخستین پاتوق ورزشی منطقه در زیبادشت

پاتوق ورزشی منطقه 22 با هدف توسعه ورزش و ارتقای سلامت شهروندی در محله زیبا دشت راه اندازی می گردد.

28 آذر 1398