اخبار صنعت

رشد 30 درصد بازی های الکترونیک در جهان ، نقش المپیک در تصمیم فدراسیون ورزش های همگانی

دبیر انجمن بازی های الکترونیک گفت: بازی های الکترونیک در دوران پاندمی 30 درصد رشد در سراسر جهان داشته است و تصویب حضور بازی های الکترونیک در المپیک منجر به توسعه بیشتر این رشته شده است.

1 اردیبهشت 1400

تغییر مهم در ترکیب پرسپولیس، خرید جدید پرسپولیس فیکس می شود؟ خبرنگاران

سرخ پوشان درحالی امروز 14 فروردین ماه اولین بازی سال جدید خود را مقابل شهرخودرو برگزار خواهند کرد که احتمال فیکس شدن فرجی مقابل تیم سابقش وجود دارد.

29 فروردین 1400

دستور مهم فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال در آستانه بازی حساس حذفی خبرنگاران

رویکرد ذهنی مجیدی شاید اولین قدم به سوی موفقیت باشد اما او و شاگردانش باید قابلیت پیاده سازی افکار و عقاید خود را هم داشته باشند.

25 فروردین 1400

بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ

فرماندار قم در حاشیه بازدید از کشتارگاه مرغ بهاران قم گفت: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع با قیمت بالاتر از نرخ مصوب (کمیسیون تنظیم بازار) ممنوع است و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

20 فروردین 1400

لیگ برتر بسکتبال بانوان، پیروزی مهرام در بازی نخست فینال

تیم مهرام تهران در بازی نخست فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان، تیم گروه بهمن را شکست داد.

19 فروردین 1400

فعالیت همزمان 8 سامانه در سایت نمایشگاه مجازی کتاب، امکان تعامل ناشر با مخاطب باید تقویت گردد

به گزارش خبرنگاران نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم تا دهم بهمن ماه در سراسر کشور برگزار گردید و تجربیات تازه ای را هم برای برگزارکنندگان، هم برای ناشران و هم برای علاقه مندان و مشتریان کتاب، به همراه داشته است تجزیه و تحلیل نتایج به دست آمده...

17 فروردین 1400

لایحه نظام رتبه بندی حرفه ای معلمان تصویب شد

لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه امروز هیات دولت به ریاست رییس جمهوری تصویب شد. این لایحه برای طی مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال می شود.

15 فروردین 1400

اعتراض سعید آذری به باز شدن پنجره پرسپولیس، 80 هزار پوند ضرر کردیم خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: آخرین مستندات خود را برای CAS ارسال کردیم و هنوز از ما مستندات می خواهند.

7 فروردین 1400

اعتراض بانک به حذف معافیت مالیات ارزش افزوده مناطق آزاد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نامه ای به رئیس مجلس درباره تبعات مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی بر حذف معافیت اقتصادیات ارزش افزوده مناطق آزاد نوشت: حذف این معافیت اقتصادیاتی فقط در بخش گردشگری تاثیر خواهد داشت و تعداد گردشگران را کاهش خواهد...

29 اسفند 1399

پول برق روستاهای بدون گاز سیستان و بلوچستان نیم بها شد

تهران (پانا) - طبق موافقت نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی پول برق روستاهای بدون گاز در استان سیستان و بلوچستان 50 درصد محاسبه خواهد شد.

28 اسفند 1399

بی پی برای نخستین بار در یک دهه اخیر زیان کرد

همه گیری ویروس کرونا سبب شدبی پی برای نخستین بار در یک دهه اخیر متضرر شود.

20 اسفند 1399

وظیفه دانشگاه ترویج دانش و رسانه از ابزار نشر دانش است

رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه وظیفه دانشگاه نشر و ترویج علم و دانش است و رسانه از ابزار فراگیر نشر دانش، گفت: این نشر دانش به شیوه های مختلفی اعم از سخنرانی، مقاله و کتاب انجام می گردد که باید از ظرفیت زیاد رسانه در نشر دانش بهره برد.

18 اسفند 1399

اختتامیه رویدادملی شتاب اردیبهشت سال آینده در قم برگزار خواهد شد

خبرنگاران/قم سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی گفت: شرکت های استارتاپی در صنعت کفش و صندل در سراسر کشور از امروز تا 18 اردیبهشت ماه سال آینده می توانند آثار خود را به جهاد دانشگاهی واحد قم ارسال کنند.

15 اسفند 1399

پرداخت 12199.4 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های اقتصادی در 9 ماهه سال جاری

تسهیلات پرداختی بانک ها طی 9 ماهه ابتدای سال 1399 به بخش های اقتصادی مبلغ 12199.4 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 5936.7 هزار میلیارد ریال معادل 94.8 درصد افزایش داشته است.

8 اسفند 1399

عربشاهی: پرسپولیس به خوبی از داشته هایش استفاده نمی کند، تیم با این فرایند دچار مشکل می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که اگر تیم گل محمدی بخواهد به این شکل بازی کند قطعا در ادامه لیگ به مشکل خواهد خورد و اتفاقات بدی پیش رو خواهد داشت.

21 بهمن 1399

مشترکان کم مصرف، تشویقی دریافت می کنند

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توانیر، از پرداخت تشویقی به مشترکان کم مصرف برق، خبر داد.

20 بهمن 1399

آخرین بخش سهام دولتی هپکو به یکی از بانک های ملت، صادرات یا تجارت واگذار می گردد

هیات دولت تصمیم گرفته برای تسویه بخشی از بدهی های خود به سیستم بانکی، سهام چند شرکت، از جمله هپکو را به یکی از بانک های ملت، صادرات یا تجارت واگذار کند.

14 بهمن 1399

نیسان وانت از چرخه فراوری خارج می گردد، مصوبه ارتقای استاندارد خودروها اجرایی شده است

دبیر کمیته فنی صدور مجوزهای خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به چرایی صدور مجوز برای شماره گذاری بعضی خودروهای یورو4 گفت: طی امسال بعضی مجوزهای مشروط برای شماره گذاری خودروهای یورو4 صادر شده است که تنها حدود پنج درصد از خودروهای تولیدی امسال...

12 بهمن 1399

چگونه مشمول آب، برق و گاز مجانی شویم؟

وزارت نیرو شهریور امسال طرح برق مجانی را با هدف مدیریت مصرف برق خانگی اجرا کرد که شرط رایگان بودن آن مصرف برق پایین تر از میانگین مصرف خانوار است. شرکت توانیر به مشترکان این امکان را داده تا مصرف انرژی خود را در مقایسه با مصرف دوره های قبلی مقایسه کنند....

7 بهمن 1399

جزئیات عرضه مسکن و خودرو در بورس کالا

چندی وقتی است که تلاش ها برای ورود مسکن و خودرو به بورس کالا آغاز شده، در این باره قرار است مسکن به صورت متری در بورس کالا عرضه شود تا از این طریق سرمایه پروژه های بزرگ نیز تامین شود. همچنین در مورد خودرو، اگر قرار باشد این محصول در بورس کالا ورود کند،...

3 بهمن 1399
تعداد: (133)